0
  • No products in the cart.
 

Spoony Diaries

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Processed with VSCOcam with g3 preset

„Spoonypäevikud VI”: Viimased kaks päeva veetsime tähtsate ärimeeste ja -naiste seltsis suurel üritusel nimega Latitude 59. Kohtusime mitmete kütkestavate ettevõtjate, turundusjuhtide nind startupperitega, kes meiega oma kogemusi ning mõtteid jagasid. Olles uustulnukad sellises maailmas ja sellises keskkonnas, saime palju motivatsiooni ning ideid, mida ka oma tegevuses rakendada, samuti oli see põnev networkingu võimalus ning saime Spoony nime rahvusvahelisele tasandile viia. Muidugi kõige vahvam osa oli tasuta lõuna (mis öeldatavasti eksisteerida ei tohiks) (hihi!), ehk jäätis, sushi, puuviljad ja tallinn street foodi pakutud lõuna, lihtsamalt öeldes olime 59ndas paradiisis! Täname väga JA Eestit, kes meile sellise privileegi võimaldas.
„Spoonypäevikud V”: Kella viie aegu jõudsime Tartusse ning enne õhtuseid tegevusi turgutasime end Spoonydega. Oleme homse võistluse osas positiivselt meelestatud ning soovime edu kõigile õpilasfirmadele ❤️ olulisim on siiski teekond selleni, kuhu oleme viimase 7 kuu jooksul jõudnud, aga hoiame endale siiski pöialt (hihi, hoidke teie ka) ? #spoonymekoos team Spoony (in action!!)
„Spoonypäevikud IV”: Täna algas meie hommik juba väga vara kell 10, mil saime kokku EBSis, et läbida väga põnev esinemiskoolitus, sest hurraa !! me osutusime üheks valituks 21st õpilasfirmast, kes tänavu finaali pääsesid! Ja lisaks sellele oleme me esmakordselt loetaval kujul sellises väljaandes nagu Director, seega igaüks teist saab nüüd lugeda, kuidas Spoony pakub konkurentsi suurtele šokolaaditööstustele. Peale koolitust käisime poistele viisakaid pükse otsimas, et 11. mail oma mini TED-talk pitchi ajal ikka silma paistaksime, viksid ja viisakad. Täna oli tore päev, aitäh ! ?
Processed with VSCOcam with g3 preset

„Spoonypäevikud III”: Eile oli meil plaanis teha kiire koosolek, sest viimasel ajal on kogunenud palju pakkumisi, ideid ning küsimusi, mille üle koos juurdlema peaks. Küll aga muutus see koosolek fotosessiooniks ühe suure uudise tarbeks, mida peatselt teiega jagada saame !! seega midagi on tulemas ja me oleme ootusärevil, jehuu (ja tere kevad!!) ?

Processed with VSCOcam with g3 preset
“Spoonypäevikud II”: Käisime katsetamas, kui hästi me tiimiga koostööd teha oskame ning tuli välja, et väga hästi – jäime ellu ning pääsesime kurja psühhopaadi küüsist. Võttes eeskuju suurfirmade mentaliteedist harrastame aeg-ajalt teambuildingut, meil oli väga tore !!

Processed with VSCOcam with f2 preset

„Spoonypäevikud I”: Täna oli meil väga tegus (loe: nii tore !!) päev: tegelesime tootearendusega, käisime tähtsal kohtumisel ja allkirjastasime natuke pabereid, ühtlasi naersime väga palju ja nautisime päikselist ilma! Pildil olime küll teel Tartusse JA laadale, kuid täna lihtsalt ei olnud fotogeeniline päev.. igatähes on taas oodata uusi maitseid ning loodetavasti ei heiduta teid eesootav miinuskraadilaine (vihje: Spoony teeb seest soojaks!) sest varsti varsti on juba KEVAD ? kallid-paid meie poolt !! team spoony_me [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]